english-version arabic-version turk-version

title_6104aefcdb1c39505606441627696892
 
title_6104aefcdb4ed18943330061627696892
 
title_6104aefcdb5547941293591627696892

Akademiyle ilgili her şey(A3OT)

Asya Yüz Estetiği Hizmetleri Online Eğitim Akademisi (A3OT) Asya kıtasındaki ilk ve en büyük akademi olarak, bu mesleğin meraklılarına, aşağıdaki konularda yüz estetiği alanında eğitim sunar:


--Botoks enjeksiyon
--Dermal Dolgu enjeksiyonu
--yağ enjeksiyonu
--mezoterapi
--PRP Tedavisi (kök hücre)
--Mikro iğneleme


Asya’nın en prestijli profesörlerinin bulunduğu bu akademi, yüz estetiği eğitimi alanında en yüksek standart seviyesine sahiptir.
Yüz estetiği hizmetleri için talep miktarı ve halkın kabulü, yüz estetiği eğitiminin standartlaştırılmasının önemini ve gerekliliğini doğrulamaktadır. Asya Yüz Estetiği Hizmetleri Online Eğitim Akademisi (A3OT), yüz estetiği alanında medikal profesyonel eğitim sağlamayı taahhüt eder.


Kullanıcılar estetik alanında bilgi ve beceri kazanmak için A3OT Online Akademi'den yararlanabilir ve küresel ilerlemeye yardımcı olmak ve estetik alanında kaliteli hizmetler sunmak için gerekli uzmanlığı edinebilirler.
Asya Yüz Estetiği Hizmetleri Online Eğitim Akademisi (A3OT), en kapsamlı estetik kurslarını sunmaktadır ve bu bağlamda deneyimli profesörler ve ünlü doktorların bilgisinden yararlanmaktadır.


A3OT akademisinin ana özellikleri aşağıdaki gibidir:


Kalitede liderlik: A3OT Akademisi, en yüksek estetik eğitimi standartlarını uygulayarak geliştirilmiş ve desteklenmiştir. Ve kullanıcıların başarısını garantiler.


Sorumluluk: Biz yüz estetiğinin kalitesini ve bakımını geliştirmeye yardımcı olmaktan sorumluyuz ve kullanıcılar için profesyonel eğitim veriyoruz. Asya'daki ilk ve en büyük Yüz Estetiği Hizmetleri Online Eğitim Akademisi (A3OT) olarak, gerekli tüm eğitimi öğrendiğinizden emin olduğumuz ana kadar yanınızdayız.


Grup düşüncesi: Ekip çalışması, işbirliği, katılım ve iletişim Asya Yüz Estetiği Hizmetleri Online Eğitim Akademisi (A3OT) derslerine katılmanın bir diğer avantajıdır ve kullanıcıların uluslararası başarısını beraberinde getirecektir.

 

Who we Train?

OUR Courses

We will lead you from the beginner to a profession

Change Your Professional Life Right Now

 

At a low cost, in your favorite place, with your preferred language, change your facial aesthetics skills.

 

Book now

Class timetables

Has no content to show!

Latest Blog

Read the most recent articles here.

What is our difference in aesthetic online classes?

-
For the first time in the world, we conduct our classes with an interpreter in your desired language. Languages which can be provided with an interpreter include: English, Arabic, Spanish, French, Swedish, Portuguese, Russian, German, Turkish, Italian, Chinese, Indian, and Japanese.
 

Contact US

adress icon  227-229 Earls Court Road, London SW5 8AD, England

  phone icon +44 20 8089 1489

 email icon  Info[at]a3ot.com

office-hours icon 9 AM-21 PM(UTC), Monday to Sunday

 

Our Partners

JUVederm-logo

 Botox cosmetic-logo

  PRP-logo

CPD-logo

 elearning-logo